Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoły jazdy Toruń »

  W naszej placówce szkoleniowej troszczymy się o lepsze umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych i praktyczne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc wysokiej jakości usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym mieszczącym się w Toruniu, z szerokim zapleczem pojazdów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą wykładową, w której doświadczeni instruktorzy przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  W trakcie szkoleń na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze dbamy o dopasowanie terminów kursu do indywidualnych wymagań kursantów. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem docenianym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Jazda defensywna »

  Szkolenie jazdy pasywnej ma za zadanie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując specjalistyczne szkolenia, nasza szkoła jazdy dba o poprawienie umiejętności niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę jazdy doświadczonych kierowców. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe kursy w gronie doświadczonych instruktorów, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
  Kurs defensive drivingz łożony jest z części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie oceni Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia auta. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Szkolenia kierowców »

  Kurs bezpiecznej jazdy to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla każdego kierowcy. W naszym ośrodku, poza przyjazną atmosferą, możemy zagwarantować Państwu profesjonalne poradniki i nowoczesne metody nauki. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy defensywnej.
  Kurs defensive driving złożony jest z części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części kursu, w trakcie jazdy w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i omówi konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi pojazdu. Umiejętność defensywnej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z korzystaniem z samochodu, ale także na minimalizację ryzyka kolizji na polskich drogach. Już teraz każdy kierowca może zadbać o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, korzystając z oferowanych przez naszą szkołę jazdy szkoleniach jazdy defensywnej. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas zajęć teoretycznych nasi instruktorzy przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętności odczytywania bodźców zewnętrznych podczas prowadzenia samochodu.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Angielski dla dzieci »

  Kto powiedział, że język angielski nie jest łatwy do nauczenia się? Angielski jest prosty, lecz jedynie pod warunkiem że masz dobrego nauczyciela. Czy rozmawiając z kimś w obcym języku wypowiadasz tylko ciąg z dokładnością przemyślanych słów? Jeżeli tak - zapisz się do nas - my nauczymy Ciebie myśleć w tym języku. Z nami nauka będzie prosta jak nigdy!!! Warto postawić na rzetelne usługi, wyselekcjonować nauczycieli z powołaniem którzy preferują Ciebie nauczyć oraz dowodzą o tym wszędzie. Proponujemy przyszłościowe metody kształcenia które widać wszędzie. English is easy - wystarczy wyłącznie chcieć się go nauczyć!!! Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i wypróbowania naszej oferty. Dajemy gwarancję zadowalające rezultaty kształcenia, które zaowocują w przyszłym życiu zawodowym.

  Data dodania: 26 08 2015
 • Szkolenia bhp Wałbrzych »

  Od wielu lat trudnimy się produkowaniem usług związanych z BHP i ochroną środowiska. Usługi BHP, którymi się zajmujemy zarówno dla spółek jak też instytucji. Dodatkowo prawie każdy ma możliwość skorzystać z naszych usług także w gamę szkoleń BHP i przygotowywania dokumentacji. Zatrudniamy jedynie i jedynie doświadczonych profesjonalistów co umożliwia nam na fachowość naszych usług. Nasze usługi proponujemy Państwu na terenie wielu różnych miejscowości takich jak Wrocław, Świdnica, Wałbrzych. Prawie każdy z naszych kontrahentów ze stuprocentową pewnością otrzyma usługi na wysokim poziomie. Systematycznie podnosimy standardy wykonywanych przeze mnie usług ażeby zapewnić Tobie odpowiednie bezpieczeństwo pracy i środowiska. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z propozycją mojej spółki. Ze stuprocentową pewnością zadowolimy każdego klienta.

  Data dodania: 23 08 2015
 • Wkładki do butów »

  Nasza firma jest znanym oraz renomowanym producentem bucików dla dzieci. Nasze towary zostały utworzone tak żeby dbać o delikatne stopy dzieci dzieciaczków|najmłodszych}. Wielu rodziców boryka się z wadami stóp u swoich pociech - warto zapobiegać takim schorzeniom zamiast leczyć ich niepożądane skutki. Nasze buty były docenione nie tylko państwie niemniej jednak także oprócz jego obszarem. Sprzedajemy buty w rozmiarówce od 18, 5 do 36. Stosujemy tylko sprawdzone, a oprócz tego solidne materiały, aby Twoje dziecko mogło jak najdłużej cieszyć się komfortowym obuwiem. Namawiamy {serdecznie do zaznajomienia się z produktami dostępnymi w propozycji - ze 100% pewnością nie zawiedziecie się.

  Data dodania: 02 07 2015
 • Nauka jazdy - Michał Górski »

  Dzięki Ośrodku Szkoleniowym Mach zdobędziesz prawo jazdy bardzo szybko, a to za sprawą znakomitych instruktorów, którzy posiadają duży staż zawodowy. Każdy uczeń, który zostanie przeszkolony w naszym Ośrodku będzie znakomicie, rozsądnie, przewidywanie jeździł za kółkiem. Uczymy jeździć na najlepszych samochodach, identycznych jak na egzaminie Państwowy. Zapraszamy także na jazdy doszkalające, proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 01 05 2015
 • Nauka pływania MOSiR - Pływak »

  Jak zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej pływalni na obszarze województwa Lubelskiego, gdzie Twoje dziecko nauczy się profesjonalnie pływać, jak tak to zdecyduj się na znakomitą pływalnię Pływak znajdującą się w Lublinie. Na naszej pływalni każde dziecko będzie bezpiecznie i profesjonalnie uczyć się różnych technik pływania.

  Data dodania: 22 04 2015
 • Publikacja naukowa »

  Serwis publikacje-naukowe. eu powołany został do życia ze szczególną myślą o osobach, które wyszukują profesjonalnej pomocy podczas tworzenia prac naukowych, publikacji bądź artykułów do eksperckich czasopism. W ofercie firmy wyszukać bowiem można usługi kompleksowego wsparcia w owej sferze – począwszy od oceny pracy, przez korektę oraz pomoc w gromadzeniu materiałów do pracy i na redakcji tekstów skończywszy. Plusem podmiotu jest niewątpliwie fakt, iż współpracuje on z doświadczonymi ekspertami w wielu sferach, posiada ogromną bazę wiedzy oraz dostęp do wielu specjalistycznych źródeł bibliograficznych.

  Data dodania: 04 12 2014

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: