Marketing Kategoria: Marketing

Tutaj wstaw opis kategorii Marketing

Marketing - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ekrany LED producent »

  Firma Investtech posiada duże doświadczenie w dziedzinie produkcji ekranów ledowych. Od wielu lat zbieramy informacje w dziedzinie tej innowacyjnej techniki, troszcząc się równocześnie o zadowolenie naszych Konsumentów. Telebimy LED to doskonałe nośniki treści, które przyciągają zaciekawienie szerokiego grona widzów.
  W naszej firmie kreowane są oryginalne rozwiązania audio-wizualne, które doskonale odnajdują się tak samo w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach. Nasi pracownicy dbają o każdy detal, co ma wpływ na wysoką klasę i wszechstronność naszych towarów. Technologia ledowa daje nam możliwość na osiągnięcie zadowalających efektów w każdych warunkach atmosferycznych i przy dużym nasłonecznieniu.
  Przygotowaliśmy dla naszych Klientów atrakcyjną ofertę urządzeń. Odkryją w naszej firmie Państwo nie tylko ekrany wielkoformatowe, ale także bogate zaplecze aranżacyjne i reklamowe - kurtyny LED, wyświetlacze diodowe, bandy diodowe a także ściany LED.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Agencja Public Relations Poznań »

  Mówiąc o PR nie ma dla Was gotowych strategii. I mówimy o tym wprost. Wszystkie nasze działania zawsze planujemy podług Twoich wymogów, wielkości kapitału, odpowiedniego projektu, szczególnego produktu. Przede wszystkim wysłuchujemy Twoich wątpliwości, oczekiwań, celów komunikacyjnych i biznesowych, analizujemy ofertę i sprawdzamy konkurencję. Następnie dobieramy narzędzia PR, które skutecznie umożliwią osiągnięcie wyznaczonych celów. Nie tworzymy rzeczy trywialnych, gdyż sami nie lubimy banału. Lubimy być użyteczni. A Ci, którzy już nas wypróbowali, twierdzą że było warto. Choć najlepiej przekonają Was efekty, to na pewno nasza agencja PR działa efektywnie.

  Data dodania: 30 11 2015
 • Zdjęcia przez internet »

  W dobie rozwoju techniki mnóstwo ludzi uwielbia przechowywać swoje fotografie na różnego rodzaju dyskach, w telefonach czy na kartach graficznych. Jednak z roku na rok, rośnie liczba osób, które wracają do tradycyjnych, papierowych zdjęć. Odbitki cyfrowe, to możliwość wracania do wspaniałych momentów uchwyconych podczas urlopu, czy spotkania z dobrymi znajomymi. Wywoływanie zdjęć przez Internet to łatwy sposób na oszczędność czasu. Dziś zamawiasz zdjęcia online, a jutro odbierasz je w wybranym przez ciebie punkcie. Możesz też otrzymać je do mieszkania pocztą. Wszystko zależy od ciebie. Dzięki cyfrowym odbitkom, możesz mieć pewność, że w wypadku uszkodzenia laptopa, nie stracisz swoich fotografii bez powrotu.

  Data dodania: 17 02 2015
 • Katalog dla firm i szansa na reklamę »

  Obecnie każdy przedsiębiorca stara się jak najlepiej prezentować własną działalność i to na wielu różnych płaszczyznach. Nie można wobec tego się dziwić, że katalog firm będzie również leżeć w kręgach jego zainteresowań pod kątem promocji. Jest to bardzo dobry sposób na to, by móc zaistnieć w Internecie, w świadomości tych ludzi, którzy będą chcieli skorzystać z takiej oferty, w jaką będzie się również wpisywać nasza firma. W takim miejscu będziemy mogli zauważyć, że baza firm jest niezwykle obszerna, co jednak powinno być dla nas dobrą wiadomością. Przeważnie bowiem, im więcej instytucji dopisuje się do danego katalogu, tym taka strona internetowa jest częściej odwiedzana. Zaletą katalogu jest niewątpliwie to, że sami możemy zadecydować o tym, jak naszą firmę zechcemy przedstawić i co o niej napisać. Zatem możemy tutaj postawić na jakiś tekst marketingowy, bądź też skupić się na rzetelnym przedstawieniu swojej oferty. Taka reklama w internecie zaprocentuje, ponieważ katalogi są odwiedzane bez względu na to, jaki będą zajmować ranking w wyszukiwarce.

  Data dodania: 18 07 2014
 • Agencja reklamowa »

  Agencja reklamowa Magia wykonuje projekty graficzne i produkty reklamowe w szybkim czasie i atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy banery, ulotki, nadruki, oklejanie, strony internetowe. Zaufało nam wiele firm. Działamy głównie na terenie Skierniewic i Strzelina.

  Data dodania: 11 07 2014
 • Agencja reklamowa Mdxmarketing.pl »

  Nasza agencja reklamowa zajmuje się marketingiem internetowym oraz kampaniami reklamowymi. Wykonujemy również projekty graficzne. Działamy już wiele lat i mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Jesteśmy firmą, której szukałeś!

  Data dodania: 09 07 2014
 • Reklamaswietlna-online.pl »

  Doświadczenie i praktyka firmy Rekom w branży reklama zewnętrzna to blisko piętnaście lat. Naszym klientom zapewniamy dostep do naszych usług zarówno bezpośrednio w siedzibie firmy (Pabianice k/Łodzi) jak również drogą poprzez zamówienie na stronie www.. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie projekt o zróżnicowanej formie i cenie. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju podświetlane ]litery przestrzenne, oraz kasetony reklamowe. Strona nasza umożliwia Państwu dostęp do naszych usług na dwóch poziomach; pierwszy poprzez zakup online przez internet wybranej reklamy, drugi poprzez kontakt telefoniczny lub email i umówienie się z naszym przedstawicielem handlowym.

  Data dodania: 24 03 2014
 • Agencja reklamowa - Warszawa »

  W Warszawie działa setki agencji reklamowych, które starają się być najlepsze i najbardziej kreatywne. Wyróżnić można się tylko i wyłącznie dobrą pracą. W tym akurat nie mamy się czego wstydzić. Agencja CHM, to skuteczna firma w tworzeniu dobrych kampanii reklamowych dla partnerów w biznesie. Co robimy: -Tworzymy profesjonalne kampanie reklamowe -Zajmujemy się wizerunkiem Twojej firmy -Dajemy Ci możliwość zaistnienia w sieci -Pozyskujemy dla Ciebie klientów poprzez skuteczne działania reklamowe Dzięki tym czterem powyższym punktom, agencja reklamowa CHM z Warszawy jest jedną z najfajniejszych w branży.

  Data dodania: 23 10 2013
 • Zabudowa stoisk »

  Wysokiej klasy projekty oraz profesjonalne wykonanie stoisk targowych. Budowa stoisk w kraju i za granicą, w ofercie stelaże wystawiennicze oraz stoiska indywidualne, scenograficzne i z nietypowych materiałów. Proponujemy wykonanie zabudowy targowej na największych targach polskich i europejskich - co roku wykonujemy stoiska na targach w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Grecji, we Włoszech czy Wielkiej Brytanii. Nasze projekty stoisk otrzymały wiele prestiżowych nagród na dużych, międzynarodowych targach. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 09 2013
 • Spacer wirtualny »

  Wycieczki wirtualne są idealną możliwością reklamy dla turystyki, restauracji i hotelarstwa. Wirtualne spacery to coraz częściej używane narzędzie wykorzystywane do reklamowania oraz pokazywania różnego rodzaju miejsc, architektury wnętrz lub pozytywnych aspektów danego miejsca. Są również ponadto wykorzystywane do wirtualnej prezentacji galerii, obiektów muzealnych, ekspozycji, wnętrz biur i przestrzeni fabryk. Wirtualne wycieczki przeznaczone są do prezentowania na laptopach i komputerach w formie stron Internetowych. Do pokazania zdjęć panoramicznych można również użyć infokioski i urządzenia przenośne m. in. telefony i tablety. Tworzymy oprócz tego wizualizacje wykonane specjalnie dla telewizorów w rozdzielczości FullHD.

  Data dodania: 02 06 2013

Najnowsze tagi związane z kategorią: Marketing

Marketing - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: