Miasta i regiony Kategoria: Miasta i regiony

Strony o zasięgu lokalnym

Miasta i regiony - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • F.T.U.H MaxTrans - transport i spedycja »

  Firma, która specjalizuje się w dwóch głównych branżach, transportowej i motoryzacyjnej. Z zakresu motoryzacji oferujemy wynajem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Profesjonalne i rzetelne usługi rent a car i nasza wypożyczalnia z własną stacją paliw to atrakcyjna oferta dla osób szukających samochodów na wynajem.

  Ponadto główna oferta, którą oferujemy od wielu lat czyli transport krajowy i międzynarodowy towarów oraz spedycja. Realizacja usług to głównie transport Austria, Węgry, Anglia, Ukraina i Słowacja przy pomocy zestawów tandem i jumbo, także ciężarówki z windą.

  Data dodania: 21 04 2016
 • Licytacje komornicze Toruń »

  Jeśli niezbędny Państwu jest doświadczony komornik to namawiam serdecznie do sprawdzenia zakresu mojej działalności. Obszarem, w którym realizuje moje usługi jest Toruń, a oprócz tego okoliczne gminy. Głównymi zadaniami znajdującymi się w moich kompetencjach są sporządzanie protokołów przed wszczęciem postępowania, wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, znajdowanie majątku dłużnika, organizowanie licytacji oraz dodatkowo dużo więcej. Moje usługi wykonuje od wielu lat oraz dodatkowo dlatego również mogę pochwalić się znajomością wszystkich zadań i dodatkowo innych niezbędnych elementów potrzebnych w naszej pracy. Przeto także powierzając mi wykonanie Państwa orzeczeń sądowych i dodatkowo innych możecie być pewni, że zadanie zostanie przygotowane śpiesznie i dodatkowo sprawnie. Zachęcam serdecznie do zapoznania się z zakresem moich usług na naszej witrynie www.

  Data dodania: 22 03 2016
 • Notariusz »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej szerokiej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - przekazaniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna Toruń odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczność i szybkość w działaniu. Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska.

  Data dodania: 15 03 2016
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Supremus to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria parająca się obsługę swoich kontrahentów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, oraz pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i na terenie Europy. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i makro, i mikro, przedsiębiorstwa Supremus zapewnia Państwu rzetelną poradę w każdej sprawie i to nie koniecznie za duże pieniądze. Oferujemy całościowe doradztwo podatkowe i gospodarcze w zakresie doboru właściwej formy prowadzenia przedsiębiorstwa i tworzenia optymalnych struktur korporacyjnych dopasowanych do specyfiki gałęzi w której znajduje się firma, a także do jej środowiska działania.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Actum z Torunia to biuro prawne zajmująca się kompleksową obsługę kontrahentów w obszarze prawa cywilnego, prowadzenia spółek, a także dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i za granicą. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak również makro, i mikro, organizacje. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się także w sprawach zbiorowych. W ich ramach proponujemy naszym kontrahentom nieodpłatne, fachowe konsultacje w biurze naszej kancelarii. Kancelaria adwokacka Actum obiecuje Państwu profesjonalną poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Szkoły jazdy Toruń »

  W naszej placówce szkoleniowej troszczymy się o lepsze umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych i praktyczne rozwiązania dla kierowców. Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i C+E, świadcząc wysokiej jakości usługi. Jesteśmy cenionym ośrodkiem szkoleniowym mieszczącym się w Toruniu, z szerokim zapleczem pojazdów osobowych i ciężarowych, własnym placem manewrowym i bogatą w urządzenia multimedialne salą wykładową, w której doświadczeni instruktorzy przygotują Państwa do egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
  W trakcie szkoleń na prawo jazdy korzystamy z nowych i łatwych w obsłudze samochodów i motocykli zgodnych z pojazdami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego zawsze dbamy o dopasowanie terminów kursu do indywidualnych wymagań kursantów. Sukces naszego ośrodka jest poparty wysokim progiem zdawalności. Jesteśmy ośrodkiem docenianym przez naszych Klientów. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2016
 • Jazda defensywna »

  Szkolenie jazdy pasywnej ma za zadanie podwyższenie poziomu bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Organizując specjalistyczne szkolenia, nasza szkoła jazdy dba o poprawienie umiejętności niedoświadczonych uczestników ruchu drogowego, jak i poprawę jazdy doświadczonych kierowców. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe kursy w gronie doświadczonych instruktorów, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
  Kurs defensive drivingz łożony jest z części teoretycznej i praktycznej. W pierwszej części szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel dokładnie oceni Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia auta. Następnie, w trakcie lekcji teoretycznych, pokaże Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne przyczyny i skutki wypadków drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Data dodania: 17 02 2016
 • Ogrody Toruń »

  Harasimowicz architektura krajobrazu zapewni Wam nowoczesne i rzetelne usługi ogrodnicze. Od nietuzinkowego pomysłu po dokładną aranżację. Głównie specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych kompozycji ogrodowych, choć z wielką przyjemnością zajmiemy się także wykonaniem tradycyjnego ogrodu. Indywidualne projekty, niespotykane rozwiązania i doskonałe wyczucie potrzeb Klientów - to klucze do naszego sukcesu. Nasi specjaliści wykreują dla Ciebie projekt ogrodu, a dalszej kolejności zajmą się jego wykonaniem. Czerpiąc z ogromnej wiedzy na temat ogrodnictwa i praktycznych umiejętności, wypełnią pustą działkę kolorowymi kwiatami, atrakcyjnymi aromatami i eleganckimi dodatkami.

  Data dodania: 16 02 2016
 • Transport osób Warszawa - pełen pakiet »

  Nasza spółka jest spółką transportową, świadczącą prywatne usługi od chwili 1998 roku. Dysponujemy 13 pojazdami, różnorakich wielkości, typów i o odmiennym przeznaczeniu. Proponujemy transport osób osobistych jak również grup zorganizowanych na różnego stylu kursy, bankiety jak również przyjęcia, zielone szkoły, wycieczki, obozy, kolonie, mecze. Oferujemy także transport sanitarny na: przeszczepy, tryb, do szpitali, sanatoriów, przewozimy również krew a także narządy do transplantacji. Proponujemy bezpieczne, wygodne przewozy oraz dodatkowo zatrudniamy doświadczonych kierowców z długoletnią praktyką.

  Data dodania: 03 02 2016
 • Średnicówka, imadła maszynowe »

  Każdy kto jest zainteresowany zakupem wysokiej klasy narzędzi powinien zaznajomić się z ofertą naszej firmy. Działamy na rynku od bardzo wielu lat. Przez ten czas rozszerzyliśmy ofertę produktów, które sprzedajemy. Nasza oferta obejmuje między innymi: sprzęt budowlane, materiały ścierne, elektronarzędzia i mnóstwo innych artykułów. Mamy bardzo bogatą propozycję, w której z całą pewnością każdy odkryje coś dla siebie. Skupiamy się na sprzedaży sprawdzonych marek między których można znaleźć takie marki jak Kafer. Zachęcamy bardzo miło do zakupów dokonanych w naszej firmie.

  Data dodania: 03 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i regiony

Miasta i regiony - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: