Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Licytacje komornicze Toruń »

  Jeśli niezbędny Państwu jest doświadczony komornik to namawiam serdecznie do sprawdzenia zakresu mojej działalności. Obszarem, w którym realizuje moje usługi jest Toruń, a oprócz tego okoliczne gminy. Głównymi zadaniami znajdującymi się w moich kompetencjach są sporządzanie protokołów przed wszczęciem postępowania, wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, znajdowanie majątku dłużnika, organizowanie licytacji oraz dodatkowo dużo więcej. Moje usługi wykonuje od wielu lat oraz dodatkowo dlatego również mogę pochwalić się znajomością wszystkich zadań i dodatkowo innych niezbędnych elementów potrzebnych w naszej pracy. Przeto także powierzając mi wykonanie Państwa orzeczeń sądowych i dodatkowo innych możecie być pewni, że zadanie zostanie przygotowane śpiesznie i dodatkowo sprawnie. Zachęcam serdecznie do zapoznania się z zakresem moich usług na naszej witrynie www.

  Data dodania: 22 03 2016
 • Notariusz »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której zasadniczym celem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed nieprzewidywanymi zdarzeniami. Mogą zaufać Państwo mojej szerokiej znajomości regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego wykonywania obowiązków.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;
  - przekazaniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;
  - przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.
  Kancelaria notarialna Toruń odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczność i szybkość w działaniu. Kancelaria Notarialna Aleksandra Radzińska.

  Data dodania: 15 03 2016
 • Kancelaria prawna Toruń »

  Kancelaria adwokacka zajmuje się kompleksowym konsultingiem prawnym, i ponadto wykonuje usługi prawnicze związane z reprezentacją swoich Klientów przed sądami powszechnymi. Pracujący w niej profesjonaliści znakomicie orientują się w środowisku prawniczym i posiadają wysokie kwalifikacje, które niewątpliwie podwyższają jakość usług Kancelarii. To najlepszy wybór, gdy poszukują Państwo efektywnych narzędzi prawnych dla siebie i swoich bliskich.
  Adwokat specjalizuje się w prowadzeniu spraw powiązanych z prawem karnym i cywilnym. W szczególności specjalizuje się powszechnymi zleceniami takimi jak rozwody, dziedziczenie, wspólnota majątkowa małżeńska, pobicie, kradzież czy wypadki komunikacyjne. Z wielką chęcią podejmuje się również rozwiązywania spraw mniej powszechnych i bardzo ryzykownych, stawiając sobie za priorytet sukces i satysfakcjonujące rozstrzygnięcie danego zlecenia na korzyść Klienta.
  Znakomite rozwiązania prawnicze i kompleksowa obsługa to właśnie Kancelaria Adwokacka. Wyborni adwokaci oferują Państwu wysokiej rangi poradnictwo prawne, a także zastępstwo sądowe przed wymiarem sprawiedliwości w każdej instancji, jednostkami samorządowymi i urzędami, zawsze tam gdzie na czele stoi litera prawa. Troszcząc się o najdrobniejsze szczegóły i o szacunek swoich Klientów są jedynymi specjalistami w swojej klasie.

  Data dodania: 15 03 2016
 • Kancelaria notarialna »

  Kancelaria notarialna w Toruniu jest miejscem w którym chronimy Państwa przed zaskakującymi zdarzeniami, lub przed efektem ograniczonej wiedzy na temat przepisów prawa.
  Jesteśmy Biurem z wieloletnim doświadczeniem i staramy się świadczyć fachowe usługi notarialne, sprecyzowane w stosownych dokumentach prawnych.
  Nasza Kancelaria notarialna w Toruniu świadczy usługi związane z:
  - redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
  - doręczaniem oświadczeń,
  - redakcją protokołów,
  - przyjmowaniem do przechowywania dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych,
  W naszej Kancelarii notarialnej w Toruniu zaskoczymy Państwa miłą obsługą i kompetentnym działaniem. Zapewnimy Państwu dobre samopoczucie i zabezpieczymy interesy prawne przed niespodziewanymi zdarzeniami. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2016
 • Adwokat »

  Kancelaria adwokacka w Włocławku specjalizuje się w prowadzeniu spraw, które wymagają dokładnego podejścia i analizy prawnej. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc adwokatów dla których człowiek nie jest jedynie numerem w aktach sprawy.

  W naszej Kancelarii prawnej pamiętamy o tym, że prawnik, to nie tylko zawód, ale przede wszystkim, to osoba, która ma pomóc drugiemu człowiekowi w rozwiązaniu jego problemu prawnego. Prowadząc dane sprawy zawsze staramy się dogłębnie badać {stan faktyczny|okoliczności sprawy, by być w stanie lepiej dobrać narzędzia prawne.

  Kancelaria adwokacka w Włocławku zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z prawem karnym i prawem cywilnym. Głównie specjalizujemy się w prowadzeniu spraw związanych z rozwodem, ustalaniem władzy rodzicielskiej nad wspólnym potomstwem i podziałem majątku wspólnego. Są Państwu u nas mile widziani!

  Data dodania: 15 03 2016
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Supremus to zlokalizowana w naszym mieście kancelaria parająca się obsługę swoich kontrahentów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, oraz pozyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i na terenie Europy. Ponieważ naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i makro, i mikro, przedsiębiorstwa Supremus zapewnia Państwu rzetelną poradę w każdej sprawie i to nie koniecznie za duże pieniądze. Oferujemy całościowe doradztwo podatkowe i gospodarcze w zakresie doboru właściwej formy prowadzenia przedsiębiorstwa i tworzenia optymalnych struktur korporacyjnych dopasowanych do specyfiki gałęzi w której znajduje się firma, a także do jej środowiska działania.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Adwokat »

  Adwokat Bronowicka Toruń to biuro prawne parająca się kompleksową obsługę kontrahentów w zakresie prawa cywilnego, prowadzenia podmiotów gospodarczych, oraz uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w kraju oraz za granicą. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak i duże, i małe, przedsiębiorstwa. Adwokat Bronowicka specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W ich zakresie zapewniamy Państwu bezpłatne, fachowe konsultacje w w budynku naszej firmy. Adwokat Bronowicka gwarantuje Państwu profesjonalną poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Actum z Torunia to biuro prawne zajmująca się kompleksową obsługę kontrahentów w obszarze prawa cywilnego, prowadzenia spółek, a także dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i za granicą. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak również makro, i mikro, organizacje. Kancelaria adwokacka Actum specjalizuje się także w sprawach zbiorowych. W ich ramach proponujemy naszym kontrahentom nieodpłatne, fachowe konsultacje w biurze naszej kancelarii. Kancelaria adwokacka Actum obiecuje Państwu profesjonalną poradę w Państwa sprawie.

  Data dodania: 27 02 2016
 • Adwokat Toruń »

  Kancelaria adwokacka Kozłowski to w szczególności rzetelność i punktualność. Dbałość o Państwa potrzeby to główny cel naszej firmy. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy, a my przygotujemy różne rozwiązania by rozstrzygnąć daną sprawę
  Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług świadczymy obowiązki związane z poradnictwem prawnym, analizowaniem dokumentów prawnych, projektowaniem umów i aktów prawnych, a także czynności związane z kierowaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Urozmaicona znajomość przepisów prawnych i wysoko rozwinięte wartości interpersonalne rzutują na wysoką klasę świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 27 02 2016
 • DJ Bydgoszcz »

  Zadbam o wyjątkową atmosferę, grając piosenki przy których chcesz się bawić. Zabawię Twoich przyjaciół i zorganizuje ciekawe zabawy, by zapewnić Wam zabawę na najwyższym poziomie. To wszystko w jedną, wyjątkową noc w życiu. Dla Ciebie zagram współczesne piosenki i przeniosę Was w muzyczną podróż po najbardziej znanych hitach muzyki klubowej. Dla mnie niemożliwe nie istnieje.
  Na Twoje życzenie przygotuje tematyczny program zabawy. Wspólnie dopasujemy Twoje ulubione kawałki i pomieszamy je z oczekiwaniami gości. Zadbam o to, że będziesz perełką na swojej osiemnastce. Gwarantuje Ci zabawę do białego rana i chwile, które zawsze będziesz wspominał.

  Data dodania: 17 02 2016

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

adwokat (108), (18), dj (2), Trójmiasto (12), Licytacja komornicza (1), notariusz (4), bydgoszcz (21), prawnik (1), Toruń (7), kancelaria notarialna (1), kancelaria (5)

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: