Produkcja przemysłowa Kategoria: Produkcja przemysłowa

Tutaj wstaw opis kategorii Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Garnitury męskie na miarę złota ! 100% ONLINE ! »

  Jesteś zaproszony na ważną uroczystość rodzinną? Nie wiesz w co się ubrać? Na naszej stronie na pewno znajdziesz wiele cennych wskazówek. Pracownicy naszego sklepu pomogą Ci dobrać odpowiednie spodnie i marynarkę, a co najważniejsze specjalnie dla Ciebie uszyją strój na miarę. Nasze garnitury męskie cechują się ciekawym wzornictwem i idealnym krojem. Zanim złożysz zamówienie możesz liczyć na pomoc w dokonaniu pomiarów i dobrze dodatków. Wszystkie te czynności zostaną przeprowadzone przez internet. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 05 2015
 • Kratki ściekowe »

  Kratki ściekowe to elementy, które spełniają szalenie istotną rolę w zakładach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę tego typu produktów. Oferowane przez nas kratki ściekowe wykonywane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Dzięki temu możecie mieć pewność, że będą służyły bez zarzutu przez długie lata. Oprócz kratek ściekowych znajdziecie w naszej ofercie również odwodnienia liniowe. Nasi konsultanci pomogą Wam wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 25 03 2015
 • Sklep internetowy z chemią budowlaną SOPRO »

  Zapraszamy do sklepu internetowego "BUDIMAR" autoryzowanego sprzedawcy chemii budowlanej SOPRO w Polsce. W ofercie: fugi, silikony, uszczelnienia, impregnaty oraz preparaty czyszczące. Dzięki bezpośredniej współpracy z SOPRO Polska możemy oferować klientowi oryginalny towar wysokiej jakości w rewelacyjnie niskiej cenie.

  Data dodania: 04 03 2015
 • Sklep BUDIMAR Nowy Sącz »

  Zapraszamy do sklepu z niemiecką chemią budowlaną SOPRO (a także KNAUF, SOUDAL, CERESIT, ATLAS, URSA, TERMO ORGANIKA). W ofercie sklepu: kleje, fugi, płytki ceramiczne, zaprawy, uszczelnienia, szpachle, systemy ociepleń, płyty kartonowo-gipsowe (+ materiały montażowe do płyt K-G), grunty, silikony, narzędzia, pianki montażowe, preparaty czyszczące, styropian, wełna mineralna. Każdy klient chcący zakupić większe ilości towaru może liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty na cały asortyment, do każdego podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę do oczekiwań. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży firmy SOPRO, dzięki czemu posiadamy w ofercie pełną gamę produktów tego producenta (każdy produkt w dowolnych ilościach możemy sprowadzić dla klienta na indywidualne zamówienie. ) W ofercie sklepu polecamy głównie bezkonkurencyjne pod względem jakości produkty niemieckiej firmy SOPRO. Produkty te charakteryzują się rewelacyjnym stosunkiem ceny do wydajności i wytrzymałości materiału. Gwarantujemy fachowe kompleksowe doradztwo ekspertów Sopro oraz wykwalifikowanych pracowników sklepu na każdym etapie budowy oraz remontu obiektów z użyciem tych produktów. Konto Allegro: BudimarNS.

  Data dodania: 12 12 2014
 • Koszulki z nadrukiem »

  Raster Druk, krakowska firma, działająca na rynku poligraficznym od 1996 roku, oferuje wysokiej jakości usługi druku cyfrowego, sitodruku i tampodruku.
  Nasza specjalność to spersonalizowane nadruki na gadżetach reklamowych: koszulkach, kubkach, długopisach, brelokach, torbach, czapkach i wielu innych.
  Zapraszamy do składania zamówień poprzez stronę internetową.

  Data dodania: 10 12 2014
 • Falowniki - porównywarka »

  Za pomocą sprawdzianów dwu granicznych kontroluje się i drugi graniczny wymiar przedmiotu, a więc najmniejszy graniczny wymiar wałków i największy graniczny wymiar otworów. W tym celu mają one stronę przechodnią (jak w jedno granicznych) i stronę nieprzechodnią. Sprawdzian szczękowy do mierzenia wałków przedstawiono na rys. 80, a sprawdzian tłoczkowy do mierzenia otworów. Kontrola produkcji odbywa się w ten sposób, że najpierw sprawdza się części stroną przechodnią sprawdzianu i następnie w razie wyniku dodatniego stroną nieprzechodnią.
  Sprawa byłaby bardziej skomplikowana, gdyby wałek lub otwór miały w przekroju kształt wielo graniasty, ani bowiem sprawdzian szczękowy, ani łopatkowy nie wykryje takiego defektu. Opisane rodzaje odstępstw od prawidłowego geometrycznego kształtu walcowego nie są jednak zjawiskiem codziennym i powstają wskutek niedokładności obrabiarek. Okresowa kontrola obrabiarek i niektórych na wyrywki wziętych przedmiotów obrabianych zapobiegnie powstawaniu tego rodzaju braków i umożliwi zastosowanie zwykłych sprawdzianów szczękowych i tłoczkowych.
  Sprawdziany są kosztownymi narzędziami mierniczymi, z tego powodu gospodarka nimi musi być bardzo oszczędna.

  Data dodania: 21 10 2014
 • Sklep - falowniki »

  Wyniki pomiarów dokonane przymiarem warsztatowym są niezbyt dokładne, gdyż wymagają od obserwatora oceny na oko ułamkowych części milimetra. Wady tej nie mają narzędzia miernicze nastawne, których konstrukcja umożliwia w łatwy sposób określenie mierzonej długości z dokładnością, zależnie od typu zastosowanego narzędzia lub przyrządu mierniczego.
  Pomimo prostej budowy suwmiarki można nią uzyskać zupełnie zadowalające wyniki pomiarów, jeżeli oczywiście jej wykonanie będzie dostatecznie dokładne. Należycie wykonana suwmiarka powinna się odznaczać następującymi cechami:
  1) powierzchnie szczęk mierniczych powinny być ściśle płaskie i prostopadłe do prowadnicy;
  2) zsunięte szczęki miernicze mogą wykazywać tylko nieznaczny prześwit (rzędu kilku u. ) i wtenczas zerowa kreska noniusza powinna być naprzeciw zerowej kreski prowadnicy;
  3) w całym obszarze mierniczym powierzchnie miernicze szczęki przesuwnej i szczęki stałej powinny być ściśle równoległe.

  Data dodania: 21 10 2014
 • Danfoss - falowniki »

  Falowniki Danfoss. Informacje techniczne dotyczące falowników Danfoss. Najistotniejszą częścią mikrometru jest wrzeciono 6 z gwintem mikro-metrycznym obracającym się w nieruchomej nakrętce 5. Końcówka wrzeciona jest dokładnie prostopadła do jego osi geometrycznej. Nakrętka 5 jest osadzona w tulei 7, a ta z kolei w kabłąku 1. Naprzeciw wrzeciona osadzone jest nieruchome kowadełko 2, którego miernicza powierzchnia jest również prostopadła do osi wrzeciona. Ponieważ skok śruby mikrometrycznej nakrętki jest nacięty z dużą dokładnością, przeto każdemu jej obrotowi lub części obrotu odpowiada ściśle określone przesunięcie wzdłużne wrzeciona 6. Całe milimetry odczytuje się na podziałce podłużnej naciętej na tulei 7, a setne części milimetra na podziałce obwodowej bębna 9, osadzonego nieruchomo na śrubie. Pokręcając śrubę mikrometryczną nawet z nieznacznym wysiłkiem, można spowodować stosunkowo duży nacisk wrzeciona na mierzony przedmiot, wskutek czego może nastąpić odkształcenie sprężyste bądź mierzonego przedmiotu, bądź też kabłąka mikrometru lub zwojów śruby mikrometrycznej. Odkształcenia te, niezależnie od tego gdzie występują, zawsze powodują błąd pomiaru.

  Data dodania: 21 10 2014
 • KM Projekt - machiny agrarne »

  Spółka frapuje się wytwórczością machin rolniczych. Koronny produkt, który sprawił, że korporacja stała się znana na tutejszym rynku jest ścinacz zielonek. Doświadczenie postaci zatrudnionych zapewnia najwyższą jakość narzędzi. Na całego szeregu jarmarkach poświęconych machinom rolniczym to jak najbardziej Km Pomysł pasie się największym zainteresowaniem pośród delikwentów. Intifada w projektowaniu dokonała, iż hodowla bydła stała się o wiele prostsza. Kierunek jaki znamionuje firmę to zwłaszcza innowacyjność. Korporacja istnieje od sześciu latek. Jej kluczowa siedziba występuje w Płocku.

  Data dodania: 11 09 2014
 • PPUH MATECH - technika drogowa »

  Nasza firma jest producentem progów zwalniających i innych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego. Doświadczenie nabyte od 1994 roku pozwala nam wykonywać Nasze usługi montażowe znaków drogowych, progów zwalniających, separatorów ruchu drogowego i wszelkich innych oferowanych produktów.

  Data dodania: 08 08 2014

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: